חיפוש

10 שנות קולינריה בכפר היין

השנה, נחגוג 10 שנות יין וקולינריה בכפר היין, במהלכן טעמנו, חקרנו והתקרבנו אל עצמנו בצעדים קטנים, בדרך לחווית אירוח ייחודית ושלמה בלב הגולן. מתוך כך ובהתרגשות רבה לקראת שנת 2022, אנחנו שמחים לעדכן בארוחות Wine to Table החדשות שלנו, שהן מה שאנחנו מאחלים לבאים בשערי כפר היין שלנו! החל מחודש ינואר מדי יום באמצע השבוע, נארח מספר מצומצם של אורחים למפגשים קולינריים מיוחדים ובהם היין של אסף ואורן ומטעמים מהמטבח של דידי. נתחיל בצהרי היום עם יין וגבינות מקומיות נמשיך לסיור וטעימות במבנה היקב ונסעד ארוחת טאפאסים עשירה מלווה ביין כיד המלך! לקראת שקיעה - קפה ותופינים בחצר או צמוד לקמין. עלות לאיש או אישה 245 ש"ח | הזמנת מקום ניתן לעשות בקישור כאן: www.ontopo.co.il/assafwinery נשמח מאוד לארח אתכם ואת חבריכם לחוויה קולינרית ומרעננת בלב הגולן. שניפגש, משפחת קדם והצוות


ארוחת השקה ערב השנה החדשה Wine to Table


בערב יום חמישי, ה-30/12, בשעה 19:30, נתכנס בכפר היין לארוחה חגיגית שתהיה להשקה הרשמית של ארוחות Wine to Table לשנת 2022.


נפתח יינות מתיישנים,

נמזוג טעימות מהמיכלים,

נאכל מנות טאפאס מקומיות מדויקות ליין,

ונתחמם באור קמין דולק או מדורה לקראת שנה חדשה

מספר המקומות מוגבל בהחלט | מחיר לאיש או אישה 295 ש״ח | להזמנת מקום www.ontopo.co.il/assafwineryחילופי עונות וחביות


בגולן ימים של חורף משמח ועשיר גשמים. בכפר היין כבר ירדו 100 מ״מ בקירוב, בזמן כתיבת שורות אלו :)

הכרמים נהנים ממנות נהדרות של גשם וקור ובפנים - אסף ואורן מסיימים לסנן ולבקבק את היינות הלבנים מבציר 2021.


השבוע, ביקבקנו כ-6,000 בקבוקי רוזה זינפנדל, אחריהם יעלה ויבוא דוכס הכפר הלא הוא הקולומבאר הצרפתי, בן 3,000 בקבוקים. את בציר 2019 של רוג׳ום 91 כבר השכבנו לנוח בבקבוק ואת יינות ׳ספיישל אדישן׳ עבור דרך היין וקבוצת הסינטה בר החיפאית ביקבקנו גם-כן. חברים- ברנדי ראשון של אסף, חלום שמתגשם עבור כולנו, יצא ממש בקרוב.

בחודש ינואר נתחיל זמירות לחלקות הצעירות שנטענו השנה ונעצב את הגפן בדרכה החדשה ובנוסף, בקרוב נטע זן חדש של עינב מסקרן באדמת הבזלת המקומית ונספר עליו בהרחבה - בקרוב!

מוזמנים לבקר אותנו בכפר היין ולעשות טיול בעונה היפה ביותר של הגולן.


99 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול