חיפוש

עת בציר! 2022

כך נפתחה, מוקדם מן הצפוי, עונת הבציר של שנת 2022.

אחרי כמה ימים של חם חריג בכרמים, הבשילו הענבים הלבנים והתחלנו לבצור ברינה!

אל היקב מתגלגלים בטרקטור אשכולות יפים ועסיסיים, בשלים להיות יין משובח.

פתחנו את העונה עם בציר של חלקת גוורצטרמינר של הכורם אבי שמיר, חקלאי תושב קדמת צבי. עינב אפרפר וייחודי שיהיה לנסיונות ומשחקים חדשים של אסף ואורן, בקרוב נדע לאיזה כיוון יפנה הגוורצטרמינר החדש, מבטיחים לעדכן (:

המיכלים מלאים והתסיסות בעיצומן, כל בני המשפחה רתומים לעשייה בכרמים וביקב ואנחנו שמחים לעבוד יחדיו, שלושה דורות של בוצרים בבציר העשירי בכפר היין המשפחתי!

זו עונת היצירה שלנו והיא החשובה והעסוקה ביותר בשנה. הגריל דולק כמעט כל יום והשנה גם התחדשנו בברז בירה שמלווה אותנו בכל שעות הבציר והעבודה ביקב- מנהגים מקליפורניה (:

יינן אוהב יינות?


שמרו התאריך - חגבציר בתאריך 16.9 - פרטים נוספים בקרוב!
Wine to Table

ימי בציר וארוחות מהכרם


בשבועות הקרובים המשתתפים בארוחות Wine to Table, מדי יום באמצע השבוע, ייהנו מטעימות זמן בציר- הפתעות מהמיכלים, וצפייה בתהליך המרגש של ייצור היין! וכן הפתעות מהכרמים משולבות במנות של דידי

השנה אנחנו מציינים 10 שנות יצירה בכפר היין המשפחתי לתיירות חקלאית בגולן(: בשנה זו, אחרי שינויים ודיוקים רבים במהלך העשור האחרון, התחלנו לארח מדי יום במשך השבוע סביב ארוחת Wine to Table. הארוחה מתחילה בסיור מעמיק ביקב, טעימות מיכלים וטעימות יינות היקב וממשיכה לארוחה עונתית, שמשתנה מדי יום וכוללת את מיטב חומרי הגלם המקומיים והטריים שיש לרמת הגולן וסביבתה להציע, מלווה ביינות שלנו ככל שתרצו.


במטבח של דידי חורצים גבינות צאן ובקר מקומיות, כובשים דגים של פורל הדן, מטפלים בבשר בקר ממשק שניידר בגולן ונהנים ממיטב התוצרת החקלאית של משק רם!

מכל הטוב הזה נוצרות מדי יום 8 מנות חדשות מהמטבח של דידי, שמלוות את היינות של אסף ואורן בחוויה קולינרית שלמה וטעימה בכפר היין המשפחתי.


בנוסף, בכל יום בשבוע, אפשר להגיע ליהנות מטעימות יין ומגש יקב בשעות 11:00 ו-15:00, בתיאום כאן

אסף בריין | 18.8


ביום חמישי הקרוב, ה-18.8, נתאסף לערב אסף בריין ונהנה מסעודה מפתיעה אותה יבשל עילי!

ערב נפלא של אוכל מיוחד ביותר ואופציה טובה לכל מי שחפץ ללגום יין בשקיעה או באישון ליל.


הארוחה הקרובה תחגוג את בוא הבציר ובמנות מיוחדות המשלבות את כל חלקי הגפן!

מושב שקיעה 18:45 | מושב לילה 21:15

להזמנת מקום
199 צפיותתגובה 1

פוסטים אחרונים

הצג הכול